© 2016 mamanadovolene.cz       Proudly created with Wix.com

Follow Me
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

October 31, 2018

February 22, 2018

Please reload

Recent Posts

Pohankovo-semínkový chléb

March 11, 2017

1/2
Please reload

Featured Posts

Stylová máma

September 7, 2016

Myslím si o sobě, že jsem hodně stylová máma. Můj styl je nezaměnitelný. Dal by se nazvat strašák do zelí. Vypadá to asi tak, že si na sebe v záchvatu paniky, že už je třeba vycházet z domu, navléknu co leží po ruce. Často si říkám, že je to jedno, že mne venku nikdo neuvidí. Jako třeba dneska. Poháněna vidinou odjíždějícího vlaku (který nám minulý týden skutečně ujel před nosem), vyrazila jsem v teplákách, ze kterých se povážlivě derou ven špeky a mikině, která nedosahuje délky potřebné k tomu, aby ony špeky zakryla. Abych to ovšem korunovala, obula jsem si k tomu střevíčky Mel a popadla kabelku DaraBags. Dětské sponečky ve vlasech jsou samozřejmostí.. O makeupu nemůže být řeč. Neponaučena bohatými zkušenostmi, říkám si pro sebe: "Stejně mně nikdo neuvidí, teď tam nikdo nebude." A byl. Banda vojáků a dva sousedé. To je ovšem banalita.

Mohlo to být horší. Často mne totiž při výletech, kdy se vydávám strašit obyvatelstvo, ještě natočí! Jako když jsem vyběhla s kočárkem na náves v domnění, že dopoledne tam nikdo nebude. Narazila jsem na hlavu otrhanou hučku, na nohy gumové sandály, po nějakém zkulturnění mého obličeje opět ani stopy. Na návsi skutečně nikdo nebyl, dokud se nepřiřítila reportérka Jihočeské televize i s kameramanem, aby mne vyzpovídali o životě v naší obci:o)) Jak jsem ze sebe mohla vyloudit něco kloudného, když jsem myslela jen na své nevytrhané obočí? To však byla naštěstí jen lokální televize.

Ne jako když jsem vyrazila oprášit své stařičké brusle na Lipno a zastavili mne takto z francouzské AFP. Vyzpovídali mne anglicky a pak ještě, považte, natočili mou jízdu na bruslích! To je hotová noční můra! Mou jízdu na bruslích! Na starých bruslích, které jsem pak hned vyhodila a nešlo vlastně ani o jízdu spíš o klopýtání..Navíc mne natočili zezadu, v době, kdy ještě velké zadky nebyly v módě..

No a stejně jako nemám ráda, když někdo vidí, že neumím sportovat, tak nemám ráda když někdo vidí, že neumím ani jíst..To se mi kupříkladu přihodilo na vánočních trzích, kde jsem si zcela výjimečně (po velmi dlouhé době, zdůrazňuji) koupila langoše, zjistila, že je to vlastně strašně mastné a za chůze se to blbě jí.. A po chvilce jsem si všimla, že se za mnou tahne kameraman a mé obžerství zvěčňuje. Aspoň, že jsem na sobě pro jednou neměla tepláky..,

 

 

Please reload

Follow Us