© 2016 mamanadovolene.cz       Proudly created with Wix.com

Follow Me
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

October 31, 2018

February 22, 2018

Please reload

Recent Posts

Pohankovo-semínkový chléb

March 11, 2017

1/2
Please reload

Featured Posts

Něco pro zahradníky

March 14, 2017

Knihy Wolfa-Dietera Storla mají v naší knihovně již vyhrazenou celou poličku a mám dojem, že poslední dobou nečtu téměř nic jiného:o) A jelikož tu máme jaro, ráda bych vypíchla knihu Naše bio zahrádka. Pokud se zahradničením začínáte, dozvíte se v knize vše opravdu polopatě, ale pokud již zahradničíte nějaký ten pátek, i tak si užijete poutavé čtení a dozvíte se zajímavé tipy. Kniha je velmi hezky zpracovaná a hodí se jako dárek. 

Wolf-Dieter Storl, mimochodem etnobotanik a kulturní antropolog, se s vámi podělí o to jaké byliny, koření i plody můžete sbírat ve volné přírodě, jak se postarat o svou zahrádku za pomoci přírodních metod a jak se stát soběstačným samozásobitelem. Mít ruce od zeminy je nejvíc. Tak si vyhrňte rukávy a jděte to zkusit;o) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobná je i kniha Zahradníkův rok, tak je rozdělena do jednotlivých fenologických období a tipů, jak poznat, že přichází prostřednitvím přírodních fenoménů, jako například různých květů.. I v ní se dozvíte vše základní a potřebné pro zahradničení...

 

 

 

Tags:

Please reload

Follow Us