© 2016 mamanadovolene.cz       Proudly created with Wix.com

Follow Me
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

October 31, 2018

February 22, 2018

Please reload

Recent Posts

Pohankovo-semínkový chléb

March 11, 2017

1/2
Please reload

Featured Posts

Hledací knížky

May 4, 2017

Pokud také vaše děti milují knížky nabité obrázky, ve kterých mohou hledat, pak vás potěší tip na naší oblíbenou.. Naše první Knížka samá díra - Na výletě se brzy stala moji noční můrou neboť jsem byla nucena prohlížet jí stále dokola. Naštěstí jsme objevili alespoň jeden obdobný díl - V Zoo. V čem spočívá vtip knihy? V úvodu jsou pojmenovány postavy, které jsou na každé dvojstranně vždy ukryty.. Navíc je na každé stránce speciální úkol. Např. najdi někoho, kdo má dnes narozeniny, Kde se ztratil plyšový zajíček apod.. Kniha je navíc jakýmsi příběhem, hlavní hrdinka Emma jede na výlet, paní policistka honí zloděje, který se snaží skrýt. Aby se nestalo, že hledaný obrázek nenajdete, je kniha opatřena z každé strany stránkou ve které jsou prázdná kola barevně označená a po přiložení vám hledaný obrázek odhalí..

 

 

 

 

 

 

V krtkovském období kolem dvou let u nás frčela kniha Hledej krtka. Je opravdu plná postaviček, příběh jsem v ní žádný nevykoukala ale příjemně se prohlíží a můžete s ní procvičit počítání..

 

 

A nesmíme opomenout knihy z řady Jaro, Léto, Podzim, Zima. Doma je nemáme, zapůjčili jsme je v knihovně. Jsou pěkně propracované a můžete v nich společně a dětmi "luštit" kdo co proč a jak...

 

 

 

 

Please reload

Follow Us