© 2016 mamanadovolene.cz       Proudly created with Wix.com

Follow Me
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

October 31, 2018

February 22, 2018

Please reload

Recent Posts

Pohankovo-semínkový chléb

March 11, 2017

1/2
Please reload

Featured Posts

Vděčné téma - zvířátka

August 7, 2017

Dnes vám přináším inspiraci na materiály vlastní výroby a užitečné odkazy. Zaujaly obě holčičky (2 a 5 let).  Materiály mám sice zatavené, ale obejdete se i bez laminovačky. Stačí dát obrázky například do transparentní fólie. Já mám laminováno z toho důvodu, že hry posloužily na dětský den a také je využiji při výuce angličtiny. Tudíž budou velmi namáhané. Jinak si myslím, že není vše nutné laminovat, pokud si s materiály párkrát doma pohrajete. Zatavené obrázky se totiž nedají recyklovat a navíc vám doma brzy začnou dělat nepořádek. 

 

zvířecí srst

Tato aktivita se hodí již pro dvouleté, využít se dá ale i se staršími a to při výuce cizího jazyka. Obrázky srsti různých zvířat jsem lehce vygůglila, zkopírovala, hodila do wordu (na A4 jsem dala dva obrázky) a pak už jen nechala vytisknout. Doporučuji si obrázky důkladně popsat:o) Pokud nemáte figurky zvířat, využijte encyklopedie, výstřižky z časopisů či podobně. Pokud nechcete hledat vlastní obrázky, stáhněte si dokument zde

 

 

 

 

stopy zvířat

Odkaz na toto úžasné puzzle najdete zde. Stačí jen vytisknout, vystříhat a případně zalaminovat. Na stopy jsem si zezadu napsala anglické názvy zvířat..

 Pěkné obrázky stop najdete také zde

 

 

Please reload

Follow Us